Acer Iconia tablet A8-21P 8″ 64GB Fekete
Acer Iconia tablet A8-21P, 8″, 64GB, Fekete
Gyártói cikkszám: NT.LJLEE.004
Garancia: 24 hónap
8″ WXGA+ IPS, ALLWINNER A333 5-Core, 4GB LPDDR4, 64GB eMMC, Android 15, 1xUSB Type-C, microSD
Készleten
25 év tapasztalattal
36 900Ft
| Kijelzőméret | 8 „ |
| Kijelző típusa | IPS / Kapacitív multitouch |
| Kijelzőfelbontás | 1440×900 |
| Processzor | ALLWinner A |
| Belső memória | 4 GB |
| HDD | 64 GB |
| Operációs rendszer | Android 15 |
| Webcam | Igen |
| Memóriabővítés | microSD |
| USB | Igen |
| WIFI | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| HDMI | Nem |
| microHDMI | Nem |
| 3G | Nem |
| LTE | Nem |
| LTE/5G | Nem |
| Dual SIM | Nem |
| NFC | Nem |
| Érintőképernyő | Igen |
| WiDi | Nem |
| Miracast | Nem |
| GPS | Nem |
| G-sensor | Nem |
| Glonass | Nem |
| Nettó súly | 400 g |
| Szín | Silver |
| Bruttó súly | 0.683 kg |
| Tömeg | 02 kg |
|---|
Nincs még egy fiókot? Regisztrálj
Samsung Galaxy A165F 128GB DualSIM Gray Mobil
1 × 55 900Ft
Acer Iconia tablet A8-21P 8″ 64GB Fekete
Acer Iconia tablet A8-21P 8″ 64GB Fekete