Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1″ 128GB Wi-Fi Silver
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1″ 128GB Wi-Fi Silver
(Gyártói cikkszám: VHU6253EU)
24 hó garancia
12,1″, IPS Kapacitív multitouch, 2560×1600, Snapdragon 7s Gen 4, 6GB, 128GB, Xiaomi HyperOS 2, Webcam, Hátlapi kamera8MP, WIFI, Bluetooth, Érintőképernyő, 280x182x8mm, 12000mAh, 610g, Silver
Készleten
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12,1″ 128GB Wi-Fi Silver
(Gyártói cikkszám: VHU6253EU)
24 hó garancia
12,1″, IPS Kapacitív multitouch, 2560×1600, Snapdragon 7s Gen 4, 6GB, 128GB, Xiaomi HyperOS 2, Webcam, Hátlapi kamera8MP, WIFI, Bluetooth, Érintőképernyő, 280x182x8mm, 12000mAh, 610g, Silver
Specifikációk
| Kijelzőméret | 12,1 „ |
| Kijelző típusa | IPS Kapacitív multitouch |
| Kijelzőfelbontás | 2560×1600 |
| Processzor | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Belső memória | 6 GB |
| HDD | 128 GB |
| Operációs rendszer | Xiaomi HyperOS 2 |
| Webcam | Igen |
| Hátlapi kamera | 8MP |
| USB | Nem |
| WIFI | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| HDMI | Nem |
| microHDMI | Nem |
| 3G | Nem |
| LTE | Nem |
| LTE/5G | Nem |
| Dual SIM | Nem |
| NFC | Nem |
| Érintőképernyő | Igen |
| WiDi | Nem |
| Miracast | Nem |
| GPS | Nem |
| G-sensor | Nem |
| Glonass | Nem |
| Méret | 280x182x8mm |
| Akku | 12000 mAh |
| Nettó súly | 610 g |
| Szín | Silver |
| Bruttó súly | 0.94 kg |
| Tömeg | 1 kg |
|---|
















