Spirit Of Gamer Headset MIC-XH1100 7.1 Wireless Black
Spirit Of Gamer Headset MIC-XH1100 7.1 Wireless Black
(Gyártói cikkszám: MIC-XH1100)
24 hó garancia
Headset, 3.5mm, Kábel:1m, Mikrofon, Wireless, Black
Készleten
Spirit Of Gamer Headset MIC-XH1100 7.1 Wireless Black, kiváló hangzás, igazi gamer fejhallgató.
Leírás
Kompatibilis:
- PS4
- PS3
- XBOX ONE
- XBOX 360
- PC (Windows XP / Vista / 7/8/10)
- MAC (OS X and higher)
Specifikációk
| Típus | Headset |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1 m |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Igen |
| Szín | Black |
| RGB | Nem |
| Gamer | Igen |
| Bruttó súly | 0.737 kg |
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|














White Shark GH-2444B Peacock Gaming headset Black 