Intenso 500GB 2,5″ USB3.2 külső HDD Case Black
Intenso 500GB 2,5″ USB3.2 külső HDD Case Black
Gyártói cikkszám: 6021530
(Azonosító: 141584)
500GB, 2,5″, USB3.2, Black
24 hó garancia
Készleten
Intenso 500GB 2,5″ USB3.2 külső HDD Case Black
Specifikációk
| Kapacitás | 500GB |
| Méret | 2,5″ |
| USB 3.0 csatlakozó | Nem |
| USB 3.1 csatlakozó | Nem |
| USB 3.2 csatlakozó | Igen |
| USB Type-C csatlakozó | Nem |
| Raid | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| WiFi | Nem |
| LAN | Nem |
| Szín | Black |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Bruttó súly | 0.26 kg |
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|














FSP 750W - VITA-750BD-B - 80+ Bronze ATX3.1 Gen5.1
Gigabyte H610M K DDR4 LGA1700
Spirit Of Gamer Elite H40 Dark
Sony PlayStation 5 DualSense Wireless Gamepad White
Arctic TP-2 (APT2560) 120x20x0,5mm 2db hővezető lap
Western Digital 500GB 5400rpm SATA-600 2,5"
Genius HS-04SU Headset Silver 