Inno3D GeForce RTX5060Ti 16GB DDR7 Twin X2 OC
Inno3D GeForce RTX5060Ti 16GB DDR7 Twin X2 OC
Gyártói cikkszám: N506T2-16D7X-191073N
Bontott videókártya: 12 hó garancia
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 16GB, GDDR7, 128bit, GPU:2602MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort
Készleten
Inno3D GeForce RTX5060Ti 16GB DDR7 Twin X2 OC
Gyártói cikkszám: N506T2-16D7X-191073N
Bontott videókártya: 12 hó garancia
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 16GB, GDDR7, 128bit, GPU:2602MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort
Specifikációk
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2602 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| DSUB | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| SLI | Nem |
| CrossFire | Nem |
| LAN | Nem |
| LHR | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Bruttó súly | 1.066 kg |
| Tömeg | 2 kg |
|---|












Be quiet! DC2 PRO Hővezető Paszta 1g 