Gembird Basic 850 szünetmentes 850VA UPS
Gembird Basic 850 szünetmentes 850VA UPS
(Gyártói cikkszám: EG-UPS-B850)
2xSchuko, 850VA, 510W
24 hó garancia
Készleten
Gembird Basic 850 szünetmentes 850VA UPS
Specifikációk
| Schuko | 2 |
| Teljesítmény (VA) | 850 VA |
| Teljesítmény (W) | 510W |
| LCD | Nem |
| RJ11/RJ45 | Nem |
| USB | Nem |
| Soros port | Nem |
| Súly | 4.807 kg |
| Tömeg | 4 kg |
|---|








