DeLock optikai kábel Toslink Standard apa/apa 2m Black
DeLock optikai kábel Toslink Standard apa/apa 2m Black
(Gyártói cikkszám: 82888)
12 hó garancia
Audio kábel, Toslink, Toslink, Male/Male, 2m, Black
Specifikációk
| Típus | Audio kábel |
| Csatlakozás 1. | Toslink |
| Csatlakozás 2. | Toslink |
| Csatlakozók | Male/Male |
| Hossz | 2m |
| Szín | Black |
| 90 fokos | Nem |
| Szövetborítás | Nem |
| 2in1 | Nem |
| 3in1 | Nem |
| SATA | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Súly | 0.08 kg |
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|







Autós tartó FIXED Click XL telefontartó fekete
Logitech M90 Mouse Grey Vezetékes egér 