DeepCool U Pal 15,6″ Notebook Cooling Black
DeepCool U Pal 15,6″ Notebook Cooling Black
(Gyártói cikkszám: U PAL)
12 hó garancia
Hűtő, 2x140mm, 26,3dB, 390x280x27,5mm
Készleten
DeepCool U Pal 15,6″ Notebook Cooling Black
(Gyártói cikkszám: U PAL)
12 hó garancia
Hűtő, 2x140mm, 26,3dB, 390x280x27,5mm
Specifikációk
| Típus | Hűtő |
| Ventillátor | 2×140 mm |
| Zaj | 26,3 dB |
| Méret | 390x280x27,5mm |
| Dokkoló | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|










Lenovo T210 Laptop Casual Toploader 15,6"
Promate Arco-L Fotós táska - Fekete 