DeepCool U Pal 15,6″ Notebook Cooling Black
DeepCool U Pal 15,6″ Notebook Cooling Black
(Gyártói cikkszám: U PAL)
12 hó garancia
Hűtő, 2x140mm, 26,3dB, 390x280x27,5mm
Készleten
DeepCool U Pal 15,6″ Notebook Cooling Black
(Gyártói cikkszám: U PAL)
12 hó garancia
Hűtő, 2x140mm, 26,3dB, 390x280x27,5mm
Specifikációk
| Típus | Hűtő |
| Ventillátor | 2×140 mm |
| Zaj | 26,3 dB |
| Méret | 390x280x27,5mm |
| Dokkoló | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|








Gembird DSP-4PH4-02 HDMI splitter 4 ports
Gembird CCB-MUSB2B-AMCM-6-G USB2.0 - USB Type-C cable 1,8m Black
AXAGON RVD-HI14C2 DisplayPort to HDMI active cable 4K@30Hz 1,8m Black
Baseus Cafule USB Type-C, gyorstöltő adatkábel, 0.5m
Gembird CCB-MUSB2B-AMCM-6-S USB2.0 - USB Type-C cable 1,8m
Kábel GOOBAY UTP lengő kábel 100m / CAT.5e
RivaCase Laptop Bag 14" Burgundy Red 