Uniview Switch POE 24 port NSW2020 Gigabit
Uniview switch NSW2020-24T1GT1GC-POE-IN
(Gyártói cikkszám: NSW2020-24T1GT1GC-POE-IN)
Bontott – kicsomagolt termék -12 hó garancia
26xLAN port, LAN 10/100/1000 Mbps, 24×10/100Mbit LAN, 3xGigabit LAN, PoE port 24, PoE osztály PoE+, PoE távolság 250m, SFP port 1, Fémház, Teljesítmény 370W, Uplink 1 Gbps
Készleten
Specifikációk
Nagyon kedvező áron gigabites POE switch menedzselhető felülettel , extra portokkal . Üzletünkben azonnal át tudja venni. Ha sok kamera vagy más periféria táplálására van szükség , nagyon hatékony megoldás lehet.
| LAN Port | 26 db |
| LAN sebesség | 10/100/1000 Mbps |
| 10/100Mbit LAN port | 24 db |
| Gigabit LAN port | 3 db |
| PoE port | 24 |
| PoE osztály | PoE+ |
| PoE távolság | 250m |
| SFP port | 1 |
| Menedzselhető | Nem |
| Vizuális topológia | Nem |
| Rack | Nem |
| Fémház | Igen |
| Teljesítmény | 370W |
| Uplink | 1 Gbps |
| Bruttó súly | 0.378 kg |
| Tömeg | 1 kg |
|---|









KÁBEL PATCH CAT6 U/UTP SZÜRKE 5M CCA ANYAG 5M, GOOBAY
TP-Link TL-WA854RE 300Mbps Range Extender White
NZXT T120 RGB - Léghűtés - 120mm - RC-TR120-B1 