Spirit Of Gamer Elite H40 Dark
Fedezd fel a kristálytiszta , mély hangzást az ELITE H40 fejhallgatóval, amely a 2.0 sztereó hangzás minden apró részletét kiemeli. Akár PlayStation, Xbox kontrollerrel, Nintendo Switch konzollal, Mac-kel vagy PC-vel használod, az univerzális 3,5 mm-es Jack csatlakozó és az adapter gondoskodik a könnyed kapcsolódásról.
Készleten
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Impedancia | 21 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Bluetooth | Nem |
| NFC | Nem |
| RGB | Igen |
| Gamer | Igen |
| Súly | 0.47 kg |
Meghajtó átmérő: 50 mm
– Impedancia: 21 Ohm
– Érzékenység: 115 dB
– Kábelhossz: 2.2 m
– LED világítás
– Hangerőszabályzó
24 hónap garancia
| Tömeg | 0,47 kg |
|---|










Arctic MX-6 Hővezető Paszta 2g
TP-Link TL-SG1024D 24port Gigabit Switch metal
TP-Link Archer T600U Nano AC600 Nano Wireless Adapter 