Silicon Power 16GB Ultima U05 Classic Pink
Silicon Power 16GB Ultima U05 Classic pink
(Gyártói cikkszám: SP016GBUF2U05V1K)
12 hó garancia
16GB, Pink
Készleten
Specifikációk
| Kapacitás | 16 GB |
| ReadyBoost | Nem |
| U3 | Nem |
| Waterproof | Nem |
| Szitázható | Nem |
| Adattitkosítás | Nem |
| Szín | Black |
| Ujjlenyomat azonosítás | Nem |
| Micro-USB Port | Nem |
| Bruttó súly | 0.02 kg |
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|








Toshiba 2TB 2,5" USB3.2 CANVIO BASICS Black
Epson EcoTank L3270 Wireless EcoTank Multifunkciós 