Sharp HT-SB121 Soundbar Black 120W
Sharp HT-SB121 Soundbar Black
(Gyártói cikkszám: HT-SB121)
24 hó garancia
2.0, 120W, 3,5mm jack, USB, Bluetooth, HDMI, SPDIF, Távirányító, Black
Készleten
Specifikációk
| Hangrendszer | 2.0 |
| Teljesítmény | 120 W |
| 1xRCA | Nem |
| 2xRCA | Nem |
| 3,5mm jack | Igen |
| 6,3 mm jack | Nem |
| USB | Igen |
| Kártyaolvasó | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| Mikrofon | Nem |
| HDMI | Igen |
| WiFi | Nem |
| NFC | Nem |
| SPDIF | Igen |
| Subwoofer output | Nem |
| Távirányító | Igen |
| HDAA Box | Nem |
| Szín | Black |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Bruttó súly | 2.073 kg |
| Tömeg | 2 kg |
|---|










