PNY 8GB DDR3 1600MHz memória
PNY 8GB DDR3 1600MHz
(Gyártói cikkszám: MD8GSD31600-SI
24 hó garancia
DDR3, 8GB, 1600MHz, CL11, 1,5V
Készleten
PNY 8GB DDR3 1600MHz memória
Specifikációk
| Típus | DDR3 |
| Méret | 8 GB |
| Frekvencia | 1600 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Quad Channel Kit | Nem |
| Octo Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL11 |
| Feszültség | 1,5 V |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Bruttó súly | 0.022 kg |








Arctic MX-4 2019 Edition Hővezető Paszta 4g 