Intenso 32GB Alu-Line USB2.0 Antracite
Intenso 32GB Alu-Line USB2.0 Antracite
(Gyártói cikkszám: 3521481)
24 hó garancia
32GB, USB2.0, Read:28MB/s, Write:6,5MB/s, Antracite
Készleten
Specifikációk
| Kapacitás | 32 GB |
| Csatlakozó | USB2.0 |
| Olvasási sebesség | 28 MB/s |
| Írási sebesség | 6,5 MB/s |
| ReadyBoost | Nem |
| U3 | Nem |
| Waterproof | Nem |
| Szitázható | Nem |
| Adattitkosítás | Nem |
| Szín | Antracite |
| Ujjlenyomat azonosítás | Nem |
| USB Type C | Nem |
| Lightning | Nem |
| Micro-USB Port | Nem |
| WiFi | Nem |
| Dustproof | Nem |
| Shockproof | Nem |
| X-ray proof | Nem |
| Bruttó súly | 0.016 kg |
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|









