Intel Core i5 2,50GHz LGA1700 18MB (i5-12400) box
Intel Core i5 2,50GHz LGA1700 18MB (i5-12400) box processzor
Típus szám: i5-12400 • CPU foglalat: Intel LGA1700 • Magok száma: 6 db • L3 Cache: 18 MB • Fogyasztás: 65 Watt
Gyártói cikkszám: BX8071512400
Márka: INTEL
Garancia: 36 hónap
Készleten
Specifikációk
| Típus | Intel Core i5 |
| Foglalat | LGA1700 |
| Alap órajel | 2,5 GHz |
| Magok száma | 6 db |
| Szálak száma | 12 db |
| L3 Cache | 18 MB |
| L2 Cache | 7,5 MB |
| TDP | 65 W |
| Csomagolás | BOX |
| Különálló grafikus kártya szükséges | Nem |
| Különálló ventilátor szükséges | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Súly | 0.462 kg |
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|









