HP LaserJet Pro M110w Wireless Lézernyomtató
HP LaserJet Pro M110w Wireless Lézernyomtató
(Gyártói cikkszám: 7MD66F)
24 hó garancia
Lézer, 20lap/perc, 600x600dpi, A4, USB, Patronok/tonerek:W1420A, WiFi, Bluetooth, WiFi Direct
Leírás
Egy hatékony, kiváló minőségű lézernyomtató, amely igazodik a rendelkezésre álló helyhez és anyagi keretekhez. Használja ki a kategória legkisebb lézernyomtatójával elérhető gyors nyomtatás, valamint az időtakarékos HP Smart alkalmazás előnyeit. Professzionális minőségű lézernyomtatásra és zökkenőmentes beállításra számíthat.
Dinamikus biztonsággal ellátott nyomtató.
Ez a nyomtató kizárólag új, illetve újrahasznosított HP chippel rendelkező patronokkal használható, és dinamikus biztonsági intézkedéseket alkalmaz a nem HP chippel rendelkező patronok blokkolására. Az időszakos firmware-frissítések fenntartják ezen intézkedések hatékonyságát, és blokkolják a korábban még működő patronokat. Az újrahasznosított HP chip lehetővé teszi az újrahasznosított, felújított és újratöltött patronok használatát.
A HP legkisebb lézernyomtatója a kategóriájában
Hatékony teljesítmény a maga kategóriájában a HP legkisebb lézernyomtatójától. A villámgyors nyomtatásnak köszönhetően gyorsan elvégezheti a munkáját.
A lézernyomtatókhoz elérhető Instant Ink szolgáltatással sosem fogy ki a tonerből, és akár 50%-os költségmegtakarítást érhet el. Csatlakozzon, és akár 1,99 eurós havi díjért beszerezheti a tonert, és kihasználhatja a problémamentes kiszállítás és újrahasznosítás előnye.
A HP+-szal megérkezett az okos nyomtatás
A HP+ egy okos nyomtatási rendszer, amely előre gondolkodik, hogy nyomtatója használatra készen álljon, valamint biztonságosabb, termelékenyebb és fenntarthatóbb legyen, mint valaha. Kizárólag HP tonerkazetták használatával 6 hónapos Instant Ink-előfizetést és további egy év HP-jótállást vehet igénybe.
HP LaserJet M110we – Rear Facing
Legyen hatékony függetlenül attól, hogy éppen hol tartózkodik
A HP Smart segítségével bárhonnan elvégezheti munkáját, illetve bármikor könnyedén nyomtathat, beolvashat és másolhat telefonjáról – a HP kategóriájában legjobb nyomtatóalkalmazásával. Emellett a HP+-szal továbbfejlesztett beolvasási, mobilfax- és termelékenységi funkciókat is igénybe vehet két éven át.
Kategóriájában a legkisebb lézernyomtató a világon, 1 hatékonyságra tervezve
Kis méret. Magas teljesítmény.
Egy LaserJet, amely szinte bárhol elfér.
Gyors nyomtatás
Percenként akár 21/20 oldalas nyomtatási sebesség.
Egyszerű beállítás
A HP Smart alkalmazásnak köszönhetően gyorsan belevághat az egyszerű beállításba, amely lépésről lépésre haladva végigvezeti a folyamaton.
Legendás lézeres minőség
A meglepően kis méretű lézernyomtató minden alkalommal kiemelkedő minőséget nyújt.
Specifikációk
| Nyomtatási technológia | Lézer |
| Színes nyomtatás | Nem |
| Maximum nyomtatási sebesség | 20 lap/perc |
| Felbontás | 600×600 dpi |
| Maximum papírformátum | A4 |
| USB port | Igen |
| Párhuzamos port | Nem |
| Soros port | Nem |
| LAN | Nem |
| Duplex nyomtatás | Nem |
| CD/DVD nyomtatás | Nem |
| Patronok-tonerek | W1420A |
| WiFi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Kártyaolvasó | Nem |
| NFC | Nem |
| WiFi Direct | Igen |
| Súly | 4.897 kg |
| Tömeg | 5 kg |
|---|








FSP 750W - VITA-750BD-B - 80+ Bronze ATX3.1 Gen5.1 