HP 255 G10 Silver Ryzen 5-7535U 8GB / SSD 512GB
(Gyártói cikkszám: B39ZFAT#AKC)
24 hó garancia
15,6″, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 5-7535U, 8GB, DDR5, Foglalat:2db, SSD 512GB, LED, 1920×1080, DOS, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 660M Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,52Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 3cella, Backlight
Készleten
Specifikációk
| Képernyő átló | 15,6″ |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor | AMD Ryzen 5-7535U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelző | Igen |
| OLED kijelző | Nem |
| Matt kijelző | Nem |
| Felbontás | 1920×1080 |
| Operációs rendszer | DOS |
| NO DVD! | Igen |
| Audio | Igen |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 660M Graphics |
| WLAN | Igen |
| Modem | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| IRDA | Nem |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Soros port | Nem |
| Párhuzamos port | Nem |
| Nettó súly | 1,52 Kg |
| Firewire | Nem |
| Webkamera | Igen |
| HDMI | Igen |
| S-VIDEO | Nem |
| eSATA | Nem |
| SSD meghajtó | Igen |
| Szín | Silver |
| Kártyaolvasó | Nem |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Táska | Nem |
| Egér | Nem |
| DisplayPort | Nem |
| miniDisplayport | Nem |
| Érintő kijelző | Nem |
| Véletlen sérülés garancia | Nem |
| Billentyűzet megvilágítás | Igen |
| D-Sub | Nem |
| microHDMI | Nem |
| Mini HDMI | Nem |
| WLAN2 | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Bruttó súly | 2.31 kg |
| Tömeg | 1 kg |
|---|

















