Gigabyte RTX5060 TI GAMING OC 8G – Bontott
Gigabyte RTX5060 TI GAMING OC 8G
(Gyártói cikkszám: GV-N506TGAMING OC-8GD)
12 hó garancia
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 8GB, GDDR7, 128bit, GPU:2647MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
Bontott csomagolás – 12 hó garancia
Készleten
Gigabyte RTX5060 TI GAMING OC 8G
(Gyártói cikkszám: GV-N506TGAMING OC-8GD)- Bontott csomagolás
12 hó garancia
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 8GB, GDDR7, 128bit, GPU:2647MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
Specifikációk
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2647 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| DSUB | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| SLI | Nem |
| CrossFire | Nem |
| LAN | Nem |
| LHR | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Igen |
| Bruttó súly | 1.1 kg |
| Tömeg | 1 kg |
|---|














Western Digital 2TB 5400rpm SATA-600 256MB Purple 