Gigabyte RTX 5060 Ti EAGLE OC 16G VGA DDR7
Gigabyte RTX 5060 TI EAGLE OC 16G
(Gyártói cikkszám: GV-N506TEAGLE OC-16GD)
36 hó garancia
nVidia, PCIE, 16GB, GDDR7, 128bit, GPU:2617MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
Készleten
Specifikációk
PCIE, 16GB, GDDR7, 128bit, GPU:2617MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2617 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| DSUB | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| SLI | Nem |
| CrossFire | Nem |
| LAN | Nem |
| LHR | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Igen |
| Bruttó súly | 0.86 kg |
| Tömeg | 2 kg |
|---|















Tenda A9 Wireless N300 Universal Range Extender
KÁBEL PATCH CAT6 U/UTP SZÜRKE 5M CCA ANYAG 5M, GOOBAY
TP-Link Hálózati adapter WiFi AC600 - Archer T2U
TP-Link TL-SG1008D 8port Gigabit Switch
TP-Link TL-SG1024D 24port Gigabit Switch metal
Corsair TM30 Hővezető Paszta 2,5g
LG GP57EB40 Slim DVD-Writer Black BOX 