Gigabyte B760 GAMING X DDR5 alaplap
Gigabyte B760 GAMING X
(Gyártói cikkszám: B760 GAMING X)
36 hó garancia
LGA1700, Intel B760, 4xDDR5, Max:4800MHz, Max:128GB, 3xPCIE16, 4xSATA3, RAID, 5xUSB, 2xUSB3.2, 1xUSB3.2C, HDMI, DisplayPort, 7.1, 2.5Gb/s LAN, 3xM.2, ATX, Gamer
Készleten
Specifikációk
| Foglalat | LGA1700 |
| Chipset | Intel B760 |
| DDR5 memória foglalat | 4 |
| Maximum memória órajel | 4800 MHz |
| Maximum memória méret | 128 GB |
| PCI-E 16x foglalat | 3 db |
| PCIe Mini Card Slot | Nem |
| SATA III csatlakozó | 4 db |
| eSATA csatlakozó | Nem |
| RAID | Igen |
| USB 2.0 csatlakozó | 5 db |
| USB 3.2 csatlakozó | 2 db |
| USB 3.2 Type-C csatlakozó | 1 db |
| DVI csatlakozó | Nem |
| VGA csatlakozó | Nem |
| HDMI csatlakozó | Igen |
| DisplayPort | Igen |
| Mini DisplayPort | Nem |
| Soros port | Nem |
| Párhuzamos port | Nem |
| Integrált audio | 7.1 |
| SPDIF optikai kimenet | Nem |
| Hálózat | 2.5Gb/s LAN |
| WiFi | Nem |
| Bluetooth | Nem |
| M.2 csatlakozó | 3 db |
| Firewire | Nem |
| Méret szabvány | ATX |
| RGB | Nem |
| Gamer | Igen |
| Súly | 1.609 kg |
| Tömeg | 2 kg |
|---|










