Genius SP-HF520BT Bluetooth hangszóró Dark Wood
Genius SP-HF520BT Bluetooth hangszóró Dark Wood
24 hó garancia
2.0, 20W, 3,5mm jack, Bluetooth, 40Hz-20kHz, Dark Brown
Készleten
Genius SP-HF520BT Bluetooth hangszóró Dark Wood
Specifikációk
| Hangrendszer | 2.0 |
| Teljesítmény | 20 W |
| 1xRCA | Nem |
| 2xRCA | Nem |
| 3,5mm jack | Igen |
| 6,3 mm jack | Nem |
| USB | Nem |
| Kártyaolvasó | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| Mikrofon | Nem |
| HDMI | Nem |
| WiFi | Nem |
| NFC | Nem |
| SPDIF | Nem |
| Subwoofer output | Nem |
| Távirányító | Nem |
| Frekvencia átvitel | 40Hz-20k Hz |
| HDAA Box | Nem |
| Szín | Dark Brown |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Bruttó súly | 2.45 kg |
| Tömeg | 3 kg |
|---|












