Genius HS-M905BT Headset True Wireless White
Genius HS-M905BT Headset True Wireless White
(Gyártói cikkszám: 31710025400)
24 hó garancia
Mobil headset, 2.0, Mikrofon, Hatótáv:15m, White, Bluetooth
Készleten
Genius HS-M905BT Headset True Wireless White
Specifikációk
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Hatótávolság | 15 m |
| Szín | White |
| Bluetooth | Igen |
| NFC | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Nem |
| Súly | 0.08 kg |
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|














Gembird Sűrített levegős tisztítószer 600 ml
Gigabyte A520M K V2 Alaplap 