Dell Vostro 5100 laptop, i5-7200U, 8 GB, 120GB SSD,15.6″
Dell Vostro 5100 laptop , Intel Core i5-7200U , 8 GB DDR4 , 120 GB SSD, 15.6″ 1920 x 1080, Intel HD Graphics 620, Windows 10 Pro, Magyar billentyűzet – használt
Minősége kiváló , használat nyomai láthatóka a billentyűzeten és a touchpadon. Nagyon gyors és olcsó laptop.
12 hó garancIa
Dell Vostro 5100 laptop , Intel Core i5-7200U , 8 GB DDR4 , 120 GB SSD, 15.6″ 1920 x 1080, Intel HD Graphics 620, Windows 10 Pro, Magyar billentyűzet – használt
| Processzor gyártó | Intel® |
| Processzor típusa | i5 |
| Processzor model | 7200U |
| Architektúra | Kaby Lake |
| Processzormagok száma | 2 |
| Alap frekvencia | 2500 MHz |
| Turbo Boost frekvencia | 3100 MHz |
| Cache | 3072 kB |
| Processzor gyártási technológia | 14 nm |
| Integrált grafikus processzor | Intel® HD Graphics 620 |
Kijelző
| Kijelző átmérő | 15.6 inch |
| Kijelző felbontás | Full HD |
| Kijelző technológia | LCD LED |
| Kijelző felület | Tükröződésmentes |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
Memória
| Memória kapacitás | 8 GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Slotok száma | 2 |
| Frekvencia | 2133 MHz |
| Maximális támogatott memória kapacitás | 8 GB |
Merevlemez
| Tárhely típusa | SSD |
Videokártya
| Videókártya típusa | Integrált |
Multimédia
| Optikai egység | Igen |
| Webkamera | HD |
| Audió | Sztereó hangszórók Mikrofon |
| Audió technológia | Waves MaxxAudio Pro |
Csatlakozás & Portok
| Portok | 1 x VGA 2 x USB 3.0 1 x Kártyaolvasó 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Kensington lock 1 x Audio Out/Microfon |
| Kártyaolvasó | SD |
| Hálózat | 10/100/1000 |
Általános jellemzők
| Numerikus billentyűzet | Igen |
| Súly | 2.18 kg |
| Méretek (W x H x D) | 380 x 260 x 23.65 mm |
| Billentyűzet nyelv | Magyar billentyűzet |
| Szín | Fekete |












