Biostar Radeon RX580 VGA 2048SP 8GB DDR5
Biostar Radeon RX580 VGA 2048SP 8GB DDR5
(Gyártói cikkszám: VA5815RF82) 36 hó garancia
AMD, RX 500 Series, PCIE, 8GB, GDDR5, 256bit, GPU:1284MHz, RAM:8000MHz, 1xDVI, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
Készleten
Biostar Radeon RX580 VGA 2048SP 8GB DDR5
Miért fizetnél többet ugyanazért a teljesítményért? Megtaláltuk az arany középutat. Ez a kártya ad neked 8GB -tot , anélkül, hogy kiürítené a pénztárcádat.
Specifikációk
| Chip gyártó | AMD |
| AMD GPUs | RX 500 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típus | GDDR5 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 1284 MHz |
| Maximum RAM órajel | 8000 MHz |
| Low Profile | Nem |
| DSUB | Nem |
| DVI | 1 db |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| SLI | Nem |
| CrossFire | Nem |
| LAN | Nem |
| LHR | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Igen |
| Bruttó súly | 0.86 kg |
| Tömeg | 1 kg |
|---|














FSP 750W - VITA-750BD-B - 80+ Bronze ATX3.1 Gen5.1
Gigabyte H610M K DDR4 LGA1700 