Asus VivoBook M1502NAQ-BQ192, Ryzen 5, 512GB SSD Silver
Asus VivoBook M1502NAQ-BQ192, Ryzen 5, 512GB SSD Silver
15, 6″ FHD, AMD® Ryzen™ 5 150, 8GB, 512GB SSD, AMD® Radeon Graphics, háttérvilágítású billentyűzet
36 hó garancia
Készleten
Asus VivoBook M1502NAQ-BQ192, Ryzen 5, 512GB SSD Silver
15, 6″ FHD, AMD® Ryzen™ 5 150, 8GB, 512GB SSD, AMD® Radeon Graphics, háttérvilágítású billentyűzet
36 hó garancia
| Gyártó | ASUS |
| Szín | Ezüst |
| Termékcsalád | Vivobook |
| Kijelző | |
| Kijelző méret | 15,6″ |
| Kijelző panel tipusa | IPS matt |
| Felbontás | 1920 x 1080 FullHD |
| Érintőkijelző | Nincs |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Processzor | |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor | AMD® Ryzen™ 5 150 |
| Memória | |
| Memória mennyisége | 8 GB |
| Memória foglalatok száma | 2 db |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória frekvencia | 3200 MHz |
| Háttértár | |
| SSD meghajtó | 512 GB M.2 PCIe NVMe |
| Videovezérlő | |
| Integrált VGA típusa | AMD Radeon™ Graphics |
| Csatlakozó | |
| USB 3.2 | 2 db Type-A |
| HDMI | 1 db |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cella Li-ion 42Whr |
| Kommunikáció | |
| Wi-Fi | WiFi 6 |
| Vezetékes hálózat | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Kamera | HD 720p |
| Beviteli eszközök | |
| Ujjlenyomat olvasó | Van |
| Billentyűzet | Magyar kiosztású, háttérvilágítással |
| Méret,tömeg | |
| Tömeg | 1,7 kg |
| Méret | 35.97 x 23.25 x 1.79 |
| Tömeg | 2 kg |
|---|


















