Asus számítógép V500 Mini Tower i5 V500MV 512SSD
Asus számítógép V500 Mini Tower i5 V500MV 512SSD
Gyártói cikkszám: V500MV-13420H1040
Garancia: 36 hónap gyártói
Gyártó: ASUS
Intel Core™ i5-13420H, 8GB,DDR5 512GB SSD, Intel® UHD Graphics , No OS, Wired Keyboard + Mouse
Készleten
Processzor |
|
| Processzor típusa | Intel Core i5 |
| Processzor órajel | 3400 MHz |
Memória |
|
| Memória mérete | 8 GB DDR5 |
Háttértár |
|
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 512 GB |
Csatlakozók |
|
| USB portok száma | 7 |
| DVI kimenet | Nincs |
| DisplayPort kimenet | Van |
| D-Sub kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
További tulajdonságok |
|
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Kártyaolvasó | Van |
| Videókártya típusa | Integrált
|
Megbízható gyártó által összeszerelt asztali számítógép. Magas minőséggel , billentyűzettel és egérrel tudja azonnal átvenni Tűzoltó utcai üzletünkben. Kérésére az operációs rendszert is feltelepítjük.
| Tömeg | 4 kg |
|---|














Intenso 32GB Alu-Line USB2.0 Antracite
Fujitsu Esprimo Q958 Micro i3-9100-8GB-256GB Win Pro 