Asus ExpertBook B5302CEA-L50357, i5, 8GB, gyárilag felújított
Asus ExpertBook B5302CEA-L50357, i5, 8GB, gyárilag felújított
Gyártói cikkszám: REFB5302CEA-L50357
Garancia: 12 hónap
Gyártó: ASUS
13,3″ FHD, Intel® Core™ i5-1135G7, 8GB, 256GB SSD, Intel® Iris XE Graphics , Endless, háttérvilágítású billentyűzet, gyártó által teljesen felújított és újracsomagolt.
Készleten
Asus ExpertBook B5302CEA-L50357, i5, 8GB, gyárilag felújított
Processzor |
|
| Processzor típusa | Intel Core i5 |
| Processzor modell | Intel® Core™ i5-1135G7 |
| Processzor órajel | 2.4 GHz |
| Cache mérete | 8 MB |
Memória |
|
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória maximális sebessége | 3200 MHz |
Kijelző |
|
| Kijelző mérete | 13.3″ |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Kijelző felülete | Matt |
| Érintőképernyő | Nem |
| Videokártya típusa | Integrált |
| Videokártya modell | Intel Iris Xe Graphics |
Háttértár |
|
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 256 GB |
Csatlakozók |
|
| VGA (D-sub) kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
| DisplayPort kimenet | Nincs |
| USB 2.0 csatlakozók száma | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma | 1 |
| USB Type-C csatlakozók száma | Nincs |
| Thunderbolt támogatás | Van |
| Fülhallgató kimenet | Van |
| Mikrofon bemenet | Nincs |
| Adatátvitel |
Bluetooth
Wi-Fi
|
Webkamera |
|
| Webkamera felbontása | 0.9 Mpx (720p HD) |
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor cellaszáma | 4 |
További tulajdonságok |
|
| Numerikus billentyűzet | Nincs |
| Billentyűzet világítás | Van |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | Van |
| Kártyaolvasó | Van |
| Tömeg | 1 kg |
| Szín | Fekete |
| Tömeg | 2 kg |
|---|




















Dell Latitude 3390 2-in-1 érintőképernyős felújított laptop 