Asus DUAL RTX 5060 Ti 16GB OC DDR7 VGA
Asus DUAL RTX 5060 Ti 16G
(Gyártói cikkszám: DUAL-RTX5060TI-O16G)
36 hó garancia
nVidia, PCIE, 16GB, GDDR7, 128bit, GPU:2632MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
Elfogyott
Sajnos ez a típus jelenleg elfogyott! ⚡️ DE VAN EGY JOBB AJÁNLATUNK: A Gigabyte RTX 5060 Ti 16GB kártyánk jelenleg raktáron van, ugyanazzal a brutális teljesítménnyel és azonnali szállítással! 👉 Kattints ide és nézd meg a készleten lévő kártyát!
Specifikációk
Asus DUAL RTX 5060 Ti O 16G
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2632 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| DSUB | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| SLI | Nem |
| CrossFire | Nem |
| LAN | Nem |
| LHR | Nem |
| RGB | Nem |
| Gamer | Igen |
| Bruttó súly | 1.118 kg |
| Tömeg | 2 kg |
|---|

















White Shark Midi - GCC-2401B WARHEAD - RGB fekete