A-Data 32GB Flash Drive C008 Black
A-Data 32GB Flash Drive C008 Black
(Gyártói cikkszám: AC008-32G-RKD)
24 hó garancia
32GB, Black
Készleten
Specifikációk
| Kapacitás | 16 GB |
| ReadyBoost | Nem |
| U3 | Nem |
| Waterproof | Nem |
| Szitázható | Nem |
| Adattitkosítás | Nem |
| Szín | Black |
| Bruttó súly | 0.02 kg |
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|









Intenso 500GB 2,5" USB3.2 külső HDD Case Black 