
Asztali számítógép részegység csomag V1
Típus Asztali számítógép részegység csomag V1 – Processzor típusa Intel Core i3-2120 + hűtő , Memória mérete 4 GB DDR3 ,HP ATX tápegység DPS 300AB-72A 300W
12 hó garancia
V2 es gép
- AMD FX-4300 4-Core 3.8GHz AM3+ és hűtő
- Gigabyte AM3+ alaplap /DDR3
- Corsair 16GB DDR3 RAM (2x8GB)
Készleten
Ha csak néhány részegységre van szükséged egy kis ügyes jólműködő gép létrehozásához. Tároló kell és megy. Leteszteltük , szépen ketyeg. Itt a pénz lesz a fontos, hogy olcsón működjön.
| Típus | Asztali számítógép részegység csomag V1 |
Processzor |
|
| Processzor típusa | Intel Core i3-2120 +hűtő |
| Processzor órajel | 3300 MHz |
| Processzor foglalat | Intel Socket 1155 |
Memória |
|
| Memória mérete | 4 GB |
| Memória típusa | DDR3 |
| Memória foglalatok száma | 2 |
Tápegység |
|
| HP ATX tápegység | DPS 300AB-72A 300W |
| Tömeg | 1 kg |
|---|









