Modecom FreeWAY CX GPS 7″ 8GB Térkép Nélkül
Modecom FreeWAY CX GPS 7″ 8GB Térkép Nélkül
(Gyártói cikkszám: NAV-FREEWAYCX70-MF-EU)
24 hónap garancia
8 GB, 7″, 800x480px, Memóriakártya típusa: MicroSDHC, USB-C, Térkép nélkül
Készleten
Modecom FreeWAY CX GPS 7″ 8GB Térkép Nélkül
Specifikációk
| Belső memória mérete | 8 GB |
| Kijelző mérete | 7 „ |
| Kijelző felbontása | 800×480 px |
| Memóriakártya típusa | MicroSDHC |
| Csatolófelület | USB-C |
| Térkép | Térkép nélkül |
| Bluetooth | Nem |
| WiFi | Nem |
| Bruttó súly | 0.7 kg |
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|





